Мережевий фільтр 1.8 м кабель 5 розеток Gembird SPG5-G-6B

● Напруга: 220 В, 50 Гц,
● Максимальне поглинання струму імпульсної перешкоди 4500 А,
● Автоматичний запобіжник: 10 А,
● Максимальна енергія, що поглинається (при тривалості стрибка напруги 2мкс): 125 Дж,
● Довжина: 1.8 м
● Максимальне поглинання струму імпульсної перешкоди 4500 А,
● Автоматичний запобіжник: 10 А,
● Максимальна енергія, що поглинається (при тривалості стрибка напруги 2мкс): 125 Дж,
● Довжина: 1.8 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 380 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 340 |
| Довжина кабеля, м | 1.8 |
| Заземлення | Підтримує |
| Кількість розеток | 5 |
| Особливості | вимикач зі світлодіодом |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 45 x 340 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223 ₴

