Посадкова вилка Fiskars Solid 1072103

● Стійка для квітів Fiskars Solid™ на 65% виготовлена з переробленого склопластику, що забезпечує довговічність,
● вузькі та вигнуті зубці підходять для розпушування ґрунту, видалення каміння та бур'янів та розкидання компосту на невеликих площах,
● УФ-захист,
● ергономічна ручка знижує навантаження на руку,
● зручний отвір для підвішування для зручного зберігання,
● садові інструменти Fiskars Solid™ з короткою ручкою виготовлені з міцних та високоякісних перероблених матеріалів та зручні у використанні
● вузькі та вигнуті зубці підходять для розпушування ґрунту, видалення каміння та бур'янів та розкидання компосту на невеликих площах,
● УФ-захист,
● ергономічна ручка знижує навантаження на руку,
● зручний отвір для підвішування для зручного зберігання,
● садові інструменти Fiskars Solid™ з короткою ручкою виготовлені з міцних та високоякісних перероблених матеріалів та зручні у використанні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70 г |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 82 |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 50 x 280 мм |
| Розміри | 277 x 45 x 82 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Посадковий інструмент |
| Ширина | 277 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367 ₴

