Садовий совок Fiskars Ergo 1027017

● Ідеально підходить для посадки рослин, копання у твердій землі та розбивання грудок глини,
● легка, ергономічна ручка зручно та природно лежить у руці та допомагає зменшити втому,
● сталева голівка з антикорозійним покриттям здатна витримувати твердий і брудний грунт, що дозволяє використовувати інструмент протягом тривалого часу,
● петля для підвішування спрощує зберігання
● легка, ергономічна ручка зручно та природно лежить у руці та допомагає зменшити втому,
● сталева голівка з антикорозійним покриттям здатна витримувати твердий і брудний грунт, що дозволяє використовувати інструмент протягом тривалого часу,
● петля для підвішування спрощує зберігання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 165 г |
| Вага брутто | 160 |
| Висота | 78 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 30 |
| Матеріал | Сталь високовуглецева |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 30 x 300 мм |
| Розміри | 307 x 78 x 30 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Посадковий інструмент |
| Ширина | 307 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771 ₴

