Садовий совок Fiskars Solid 1071899

● Лопата для посіву Fiskars Solid™ на 65% виготовлена з переробленого склопластику, що забезпечує довговічність,
● широкий і вигнутий ківш з гострими краями добре підходить для розпушування верхнього шару ґрунту та викопування невеликих посадкових ям у горщиках та клумбах,
● УФ-захист,
● ергономічна ручка знижує навантаження на руку,
● зручний отвір для підвішування для зручного зберігання,
● міцні та високоякісні садові інструменти Fiskars Solid™ з короткою ручкою виготовлені з перероблених матеріалів та зручні у використанні
● широкий і вигнутий ківш з гострими краями добре підходить для розпушування верхнього шару ґрунту та викопування невеликих посадкових ям у горщиках та клумбах,
● УФ-захист,
● ергономічна ручка знижує навантаження на руку,
● зручний отвір для підвішування для зручного зберігання,
● міцні та високоякісні садові інструменти Fiskars Solid™ з короткою ручкою виготовлені з перероблених матеріалів та зручні у використанні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 49 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 80 |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 50 x 285 мм |
| Розміри | 282 x 49 x 80 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Посадковий інструмент |
| Ширина | 282 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴

