Граблі для збирання листя 615 мм Fiskars Xact (XXL) 1027036

- В наявності 1 од.
- Код: 203695
2 534 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Легкі граблі підходять для прибирання газону та двору,
● міцні та гнучкі зубці не дозволяють застрягати гілочкам та листям,
● аластикова панчоха на держаку для теплоізоляції,
● спеціальний отвір для зручності зберігання
● міцні та гнучкі зубці не дозволяють застрягати гілочкам та листям,
● аластикова панчоха на держаку для теплоізоляції,
● спеціальний отвір для зручності зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 910 г |
| Вага брутто | 960 |
| Висота | 615 мм |
| Довжина: | 46 |
| Матеріал | Сталь зі сплаву алюмінію |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 580 x 50 x 1780 мм |
| Розміри | 1765 x 615 x 46 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Граблі та сапки |
| Ширина | 1765 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 534 ₴

