Лопата штикова Fiskars Ergonomic (1066708)

● Гострокінцева лопата Fiskars Ergonomic™ забезпечує оптимальний комфорт та знижує навантаження на тіло під час роботи,
● остра кромка ідеально підходить для аерації, перемішування та перевертання ґрунту, прорізування коренів та копання в камені, глині та твердому ґрунті,
● рукоятка D-подібної форми забезпечує зручний та надійний хват,
● сталевий стрижень краплеподібної форми з пластиковим покриттям робить лопату надзвичайно міцною, забезпечує найкраще захоплення та захищає від холоду,
● зварний перехід між лезом і держаком надає лопаті жорсткості, завдяки якій вона прослужить довгі роки роботи в саду,
● лезо з бористої сталі з пластиною протектора забезпечує додаткову потужність та полегшує подолання твердого ґрунту,
● ідеальний кут підйому забезпечує підвищений комфорт та оптимальні властивості копання
● остра кромка ідеально підходить для аерації, перемішування та перевертання ґрунту, прорізування коренів та копання в камені, глині та твердому ґрунті,
● рукоятка D-подібної форми забезпечує зручний та надійний хват,
● сталевий стрижень краплеподібної форми з пластиковим покриттям робить лопату надзвичайно міцною, забезпечує найкраще захоплення та захищає від холоду,
● зварний перехід між лезом і держаком надає лопаті жорсткості, завдяки якій вона прослужить довгі роки роботи в саду,
● лезо з бористої сталі з пластиною протектора забезпечує додаткову потужність та полегшує подолання твердого ґрунту,
● ідеальний кут підйому забезпечує підвищений комфорт та оптимальні властивості копання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6000 г |
| Вага брутто | 2020 |
| Висота | 193 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 120 |
| Матеріал | Сталь вуглецева боровмістна |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190x50x1240 мм |
| Розміри | 1249 x 193 x 120 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Лопати та вила |
| Ширина | 1249 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 204 ₴

