Рамка 2 поста антрацит горизонтальна Schneider Electric EPH5800271 Asfora

- В наявності 1 од.
- Код: 203661
135 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горизонтальна рамка Schneider Electric Asfora EPH5800271 2-постова кольору антрацит. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті. Ступінь захисту IP20. Виготовлена з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) матеріалу. Крім того, це екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів. Рамка має витончений і сучасний дизайн із 6 різними кольорами: білий, кремовий, бронза, антрацит, алюміній та сталь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Кількість кнопок | 2 пости |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 10 x 106 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴

