Рамка 1-місна горизонтальна біла Schneider Electric ASFORA EPH5800121

- В наявності 8 од.
- Код: 203651
46 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горизонтальна рамка Schneider Electric Asfora EPH5800221 1-місна білого кольору. Розмір цієї рамки становить 83 мм, 83 мм і 9 мм. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Ступінь захисту IP20. Виготовлена з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) матеріалу. Рамка сертифікована як екологічно чистий продукт преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів. Рамка має витончений і сучасний дизайн із 6 різними кольорами: білий, кремовий, бронза, антрацит, алюміній та сталь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Особливості | 1 місце горизонтальна орієнтація |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 10 x 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 ₴

