РАМКА ДВОМІСНА ГОРИЗОНТАЛЬНА Schneider Electric Asfora EPH5800223

- В наявності 2 од.
- Код: 203645
79 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горизонтальна рамка Schneider Electric Asfora EPH5800223 2-постова кремового кольору. Рамка має ширину 154 мм, висоту 83 мм і глибину 9 мм. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Ступінь захисту IP20. Рамка виготовлена з ABS (акрилонітрилбутадієн-стирол). Рамка сертифікована як екологічно чистий продукт преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів. Рамка спеціально розроблена для житлових та невеликих комерційних приміщень. Рамка має витончений і сучасний дизайн із 6 різними кольорами: білий, кремовий, бронза, антрацит, алюміній та сталь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Кількість кнопок | 2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 10 x 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴

