TV РОЗЕТКА КІНЦЕВА АНТРАЦИТ Schneider Electric Asfora EPH3200171

- В наявності 2 од.
- Код: 203643
335 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TV-розетка Schneider Electric Asfora EPH3200171 кольору антрацит - це готовий до встановлення виріб. TV-розетка – кінцева, а штекер типу ″тато″ IEC 9,52 мм. Спосіб кріплення - монтажні лапки. Розмір цієї TV-розетки становить 71 мм, 71 мм і 38 мм, з глибиною виступу 10 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцеве покриття робить його яскравим та привабливим. Клеми безгвинтові. Ступінь захисту IP20. Виготовлена з матеріалу ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол). Має мідний провідник. Крім того, вона має знак якості CE. Більше того, TV-розетка кваліфікується як екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті. Крім того, TV-розетка спеціально розроблена для житлових та невеликих комерційних приміщень. Asfora - це серія електроустановчих виробів, включаючи електричні вимикачі, світлорегулятори, інформаційні та силові розетки, а також вимикачі для жалюзі. Витончений елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтер’єром. Продукція Asfora приємна на дотик, як і на око, виготовлена з високоякісних матеріалів, які з часом не жовтіють.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Особливості | TV-конектор IEC 9.52 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 40 x 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴

