Вимикач Schneider Electric SDD111101 Sedna Design & Elements 1-клавішний алюміній

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 203638
210 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний вимикач Schneider Electric Sedna Design &, Elements SDD111101 - це механізм з супортом білого кольору. Вимикач одноклавішний. Будучи виготовленим із термопластичного матеріалу ABS-UV, цей вимикач досить надійний і стійкий. Її ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 37 мм, глибина виступу 24 мм. Вага виробу 0,061 кг. Клеми безгвинтові. Передбачено прихований монтаж. Спосіб кріплення вимикача - монтажні лапки, гвинти. Ступінь захисту IP20. Має знак якості CE. Повна відповідність стандарту IEC 60669-1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 50 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Номінальний струм, А | 10 A на 250 В |
| Особливості | Безгвинтові затискачі |
| Потужність | 100 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 50 x 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴



