Корпус пластиковий ОВ-2 під 1-2 автомати з кришкою

Корпус призначений для монтажу 1 або 2 автоматичних вимикачів. Розміщена всередині DIN-рейка допомагає організувати міцне кріплення автоматів усередині боксу. Допустима ширина вимикачів — 1.8 см. Конструкція корпусу дозволяє розмістити декілька боксів у ряд. Спосіб монтажу — навісний. Кабелі електрики підводяться через отвори, що виламуються в корпусі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Кількість рядів (модулів) | 2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 50 x 140 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴

