Корпус пластиковий CS-UEA 45-мод IP66

● Тип монтажу навісний,
● Кількість модулів 45,
● Габарити (ВхШхГ) 530х380х120,
● Ступінь захисту – IP66,
● Ступінь удароміцності IK10,
● Діапазон робочих температур -40°С/+80°С,
● Комплектація – нульова шина, DIN-рейка.
● Кількість модулів 45,
● Габарити (ВхШхГ) 530х380х120,
● Ступінь захисту – IP66,
● Ступінь удароміцності IK10,
● Діапазон робочих температур -40°С/+80°С,
● Комплектація – нульова шина, DIN-рейка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 4100 |
| Габарити | 530х380х120 мм |
| Кількість рядів (модулів) | 45 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 350 x 135 x 550 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 421 ₴

