Розподільний щит ETI ЕСН 12PT IP65

● Спосіб монтажу: зовнішньої установки,
● Номінальний струм (A): 63A,
● Номінальна напруга AC (В): 400В,
● Номінальна напруга DC (В): 1500В,
● Ступінь захисту IP: IP65,
● Кількість модулів (всього / в ряду): 12 ,
● Кількість рядів: 1
● Номінальний струм (A): 63A,
● Номінальна напруга AC (В): 400В,
● Номінальна напруга DC (В): 1500В,
● Ступінь захисту IP: IP65,
● Кількість модулів (всього / в ряду): 12 ,
● Кількість рядів: 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1360 |
| Кількість рядів (модулів) | 12 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 250 x 135 x 310 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 383 ₴

