Модульний автоматичний вимикач Enext e.mcb.stand.60.1.C50

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 203577
109 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Перетин приєднувального дроту, мм² 1-25,
● Кількість полюсів 1,
● Часострумова характеристика C,
● Зусилля затиску контактних затискачів, Нм 2,5,
● Напруга ізоляції Ui, В 690,
● Номінальна робоча напруга Ue, В AC 230/400,
● Номінальна частота, Гц 50,
● Кліматичне виконання УХЛ3, УХЛ4,
● Ном. гранична вимикальна здатність Icu, кА 6,
● Номінальний струм In, А 50
● Кількість полюсів 1,
● Часострумова характеристика C,
● Зусилля затиску контактних затискачів, Нм 2,5,
● Напруга ізоляції Ui, В 690,
● Номінальна робоча напруга Ue, В AC 230/400,
● Номінальна частота, Гц 50,
● Кліматичне виконання УХЛ3, УХЛ4,
● Ном. гранична вимикальна здатність Icu, кА 6,
● Номінальний струм In, А 50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Номінальний струм, А | 50 |
| Особливості | Перетин дроту, мм2 1-25 |
| Підключення | 1 P |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 20 x 80 мм |
| Розрахункова напруга, Un | 690 V |
| Стан | Нове |
| Стандарти | ДСТУ EN 60898-1, ДСТУ EN 60947-2 |
| Характеристика спрацьовування | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴



