Автоматичний вимикач Hager HLF380S 3P, In=80А, «C», 10 kA, 4,5м.

- В наявності 3 од.
- Код: 203575
4 627 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Мережа: 3-фазна,
● Підключення: 3P,
● Номінальний струм, А: 80,
● Характеристика спрацьовування: C,
● Розрахункова напруга, Un: 400V,
● Мінімальна розрахункова напруга, AC/DC: 12V,
● Номінальна вимикальна здатність (In): 10kA
● Підключення: 3P,
● Номінальний струм, А: 80,
● Характеристика спрацьовування: C,
● Розрахункова напруга, Un: 400V,
● Мінімальна розрахункова напруга, AC/DC: 12V,
● Номінальна вимикальна здатність (In): 10kA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 600 |
| Мережа | 3-фазна |
| Номінальна відключаюча здатність (In) | 10kA |
| Номінальний струм, А | 80 |
| Підключення | 3 P |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 80 x 100 мм |
| Розрахункова напруга, Un | 400V |
| Стан | Нове |
| Стандарти | DIN VDE 0641 часть 11 / 8-92, EN 60 898, IEC 898 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 627 ₴

