Перемикач 3-х позиційний Schneider Electric iSSW Acti9 1P 40 A

- В наявності 3 од.
- Код: 203574
638 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Acti9 iSSW - 1 полюсний з номінальним струмом 40A,
● Відповідає стандартам МЕК та AS/NZS 60947-3 та має мартування якості CE та RCM,
● Електрична зносостійкість 7 000 циклів, а механічна 10 000 циклів.
● Підключення кабелів з перерізом від 1 мм² до 16 мм²,
● Також гнучких мідних кабелів або кабелів з накінечниками з перерізом від 1 мм² до 10 мм²,
● Номінальна робоча напрга 230-240 В змінного струму,
● Номінальна напруга ізоляції 690 В. Номінальна імпульсна витримувана напруга 6 кВ,
● Номінальна вмикаюча здатність при короткому замиканні 0.8 кА (пікова).
● Відповідає стандартам МЕК та AS/NZS 60947-3 та має мартування якості CE та RCM,
● Електрична зносостійкість 7 000 циклів, а механічна 10 000 циклів.
● Підключення кабелів з перерізом від 1 мм² до 16 мм²,
● Також гнучких мідних кабелів або кабелів з накінечниками з перерізом від 1 мм² до 10 мм²,
● Номінальна робоча напрга 230-240 В змінного струму,
● Номінальна напруга ізоляції 690 В. Номінальна імпульсна витримувана напруга 6 кВ,
● Номінальна вмикаюча здатність при короткому замиканні 0.8 кА (пікова).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10 |
| Мінімальна розрахункова напруга, AC/DC | 690 В |
| Номінальна відключаюча здатність (In) | 0.8 кА |
| Номінальний струм, А | 40 |
| Підключення | 1 полюс |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 105 x 20 x 85 мм |
| Розрахункова напруга, Un | 230/240 В |
| Стан | Нове |
| Стандарти | МЕК та AS/NZS 60947-3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638 ₴

