Автоматичний вимикач 3п 10kA C-25A 3м Hager NCN325

● Кількість полюсів 3,
● Номінальний струм, А 25,
● Характеристика відключення C,
● Максимальна відключаюча здатність, кА 10
● Номінальний струм, А 25,
● Характеристика відключення C,
● Максимальна відключаюча здатність, кА 10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 340 |
| Номінальний струм, А | 25 |
| Особливості | Максимальна відключаюча здатність, кА 10 |
| Підключення | 3 P |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 73 x 90 мм |
| Стан | Нове |
| Характеристика спрацьовування | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 898 ₴

