Шина вилкова Hager KDN363A 3-полюсна на 12 мод 10mm2

● Тип сполучної шини: вилкова (ізольована),
● Підключення: 3-полюсне,
● Номінальне навантаження: 63А,
● Кількість модулів: 12 модулів,
● Матеріал провідника: мідь,
● Поперечний переріз провідника: 10 мм²
● Підключення: 3-полюсне,
● Номінальне навантаження: 63А,
● Кількість модулів: 12 модулів,
● Матеріал провідника: мідь,
● Поперечний переріз провідника: 10 мм²
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 50 |
| Мережа | 12 модулів |
| Номінальний струм, А | 63 |
| Особливості | поперечний переріз провідника: 10 мм² |
| Підключення | 3-полюсне |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 50 x 250 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴

