Дифавтомат 1P+N, 6kA, B-16A, 30mA, A Hager ADA916D

- В наявності 1 од.
- Код: 203563
2 658 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип мережі: однофазна
Функції: захист від коротких замикань, захист від теплового навантаження, захист від витікання струму
Кількість полюсів: 2
Підключення: 1P+N
Номінальна здатність, що відключає: 6кА
Номінальний струм: 16 А
Крива відключення: B
Чутливість: 30мА
Тип диференціального захисту: А
Функції: захист від коротких замикань, захист від теплового навантаження, захист від витікання струму
Кількість полюсів: 2
Підключення: 1P+N
Номінальна здатність, що відключає: 6кА
Номінальний струм: 16 А
Крива відключення: B
Чутливість: 30мА
Тип диференціального захисту: А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 220 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мережа | 1 фаза + N |
| Номінальний струм, А | 16 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 40 x 100 мм |
| Розрахункова напруга, Un | 230 В |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Функції | Тип чутливості ПЗВ: ″A″ |
| Характеристика спрацьовування | B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 658 ₴

