Перемикач I-0-II з загальним виходом зверху, 2-пол., 40А/230В Hager SFT240

- В наявності 5 од.
- Код: 203549
995 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кількість полюсів: 2 P, Номінальна напруга ізоляції: 440 V, Стійкість по відношенню до номінальної імпульсної напруги: 4000 V, Номінальний струм: 40 A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 140 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальний струм, А | 40 |
| Підключення | 2 P |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 70 x 90 мм |
| Розрахункова напруга, Un | 230 В |
| Стан | Нове |
| Стандарти | IEC 60947-3 |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴

