Модульний автоматичний вимикач E.Next e.mcb.pro.60.1.C 1р 6А C 6кА

- В наявності 8 од.
- Код: 203534
146 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Номінальна напруга постійного струму, В/полюс 48,
● Клас струмообмеження 3,
● Кількість полюсів 1,
● Часострумова характеристика C,
● Імпульсна витримувальна напруга Uimp, кВ 6,
● Ступінь захисту, IP20,
● Зусилля затиску контактних затискачів, Нм 3
● Клас струмообмеження 3,
● Кількість полюсів 1,
● Часострумова характеристика C,
● Імпульсна витримувальна напруга Uimp, кВ 6,
● Ступінь захисту, IP20,
● Зусилля затиску контактних затискачів, Нм 3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Максимальна розрахункова напруга, DC | 6 кВ |
| Номінальний струм, А | 6 |
| Підключення | 1р |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 15 x 70 x 80 мм |
| Стан | Нове |
| Стандарти | ДСТУ EN 60898-1, ДСТУ EN 60947-2 |
| Характеристика спрацьовування | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146 ₴

