Блок розгалужуючий Hager KJ02DN 125А

● Кількість полюсів 1 P,
● Номінальний струм 125 A,
● Перетин струмопровідної жили (гнучкої), з наконічника 6-25 мм²,
● Перетин струмопровідної жили (не гнучкої) 10-35 мм²
● Номінальний струм 125 A,
● Перетин струмопровідної жили (гнучкої), з наконічника 6-25 мм²,
● Перетин струмопровідної жили (не гнучкої) 10-35 мм²
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 140 |
| Мережа | 1 P |
| Номінальний струм, А | 125 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 60 x 90 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 611 ₴

