Викрутка KING TONY PH № 2 6 х 400 мм

● Длина, мм 400,
● Тип накінечника хрестовий (Phillips/PH),
● Розмір накінечника PH2
● Тип накінечника хрестовий (Phillips/PH),
● Розмір накінечника PH2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 160 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 510 |
| Особливості | Phillips/PH PH2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 30 x 510 мм |
| Розміри | 400 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴

