Пластиковий ящик для інструментів 310x250x60 15 відділень

- В наявності 1 од.
- Код: 203529
407 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Розміри: 310 х 250 х 60 мм,
● Кількість відділень: 15,
● Матеріал: пластмаса
● Кількість відділень: 15,
● Матеріал: пластмаса
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 500 |
| Висота | 250 мм |
| Довжина: | 60 |
| Особливості | 15 відділень |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 250 x 70 x 320 мм |
| Розміри | 310x250x60 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407 ₴

