Ящики для інструментів QBRICK SYSTEM PRO SET 2 2.0 Plus

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203524
6 830 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В комплекті:
QS PRO Cart 2.0 Plus
QS PRO Toolbox 2.0
QS PRO Organizer 100
QS PRO Cart 2.0 Plus
QS PRO Toolbox 2.0
QS PRO Organizer 100
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | QBRICK SYSTEM |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 11600 |
| Висота | 415 мм |
| Довжина: | 660 |
| Особливості | QS PRO Cart 2.0 Plus + QS PRO Toolbox 2.0 + QS PRO Organizer 100 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 490 x 660 x 420 мм |
| Розміри | 490 x 415 x 660 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 490 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 830 ₴





