Набір ключів комбінованих Bosch Professional (1600A02AU0) 10 шт

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203516
7 113 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тріскачка без зубців з кутом повороту менше 1 градуса, що дає змогу зручно працювати в обмеженому просторі,
● Виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, що має високу стійкість до пошкоджень і виникнення корозії,
● Ключі розмірами 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 і 19 мм.
● Виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, що має високу стійкість до пошкоджень і виникнення корозії,
● Ключі розмірами 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 і 19 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1680 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 330 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 205 x 60 x 330 мм |
| Розміри | ключі розмірами 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 і 19 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 113 ₴


