Набір викруток Bosch Professional (1600A02CV3) SL / PH / PZ / TX 6 шт

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203515
2 012 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Набір містить 6 викруток: 2 викрутки TX, 2 SL, 1 PZ і 1 PH,
● Розміри: SL3.5 x 75, SL6.5 x 125, PH1 x 100, PZ2 x 125, TX15 x 75, TX20 x 100
● Розміри: SL3.5 x 75, SL6.5 x 125, PH1 x 100, PZ2 x 125, TX15 x 75, TX20 x 100
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 880 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 330 |
| Особливості | 6 викруток: 2 викрутки TX, 2 SL, 1 PZ і 1 PH |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 45 x 330 мм |
| Розміри | SL3.5 x 75, SL6.5 x 125, PH1 x 100, PZ2 x 125, TX15 x 75, TX20 x 100 |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 012 ₴


