Пасатижі (плоскогубці) KNIPEX 01 06 160

● Параметри різання / твердий дріт (діаметр) 2 мм,
● Рояльна струна (діаметр) 1,5 мм,
● Мідний кабель, багатопровідний (діаметр) 10 мм,
● Мідний кабель, багатопровідний 16 мм²,
● Довжина 160 мм,
● Вага нетто 201 г
● Рояльна струна (діаметр) 1,5 мм,
● Мідний кабель, багатопровідний (діаметр) 10 мм,
● Мідний кабель, багатопровідний 16 мм²,
● Довжина 160 мм,
● Вага нетто 201 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 240 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 180 |
| Особливості | Параметри різання/твердий дріт (діаметр) 2 мм, Рояльна струна (діаметр) 1,5 мм, Мідний кабель, багатопровідний (діаметр) 10 мм, Мідний кабель, багатопровідний 16 мм² |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 30 x 180 мм |
| Розміри | 160 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 932 ₴

