Кліщі переставні-гайковий ключ KNIPEX 86 01 250

● Позиції встановлення 19,
● Діапазон для гайок, розмір під ключ 2 дюйми,
● Діапазон для гайок, розмір під ключ 52 мм,
● Вага нетто 457 г,
● Довжина 250 мм
● Діапазон для гайок, розмір під ключ 2 дюйми,
● Діапазон для гайок, розмір під ключ 52 мм,
● Вага нетто 457 г,
● Довжина 250 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 500 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 270 |
| Особливості | для гайок, розмір під ключ 2 дюйм/52 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 20 x 270 мм |
| Розміри | 250 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 768 ₴

