Кліщі переставні-гайковий ключ KNIPEX 86 01 180

влевовправо
● Позиції встановлення 15,
● Номінальний розмір 180 мм,
● Параметри для труб дюйми (діаметр) 1 1\2Ø у дюймах,
● Діапазон для гайок, розмір під ключ 40 мм,
● Вага нетто 230 г
● Номінальний розмір 180 мм,
● Параметри для труб дюйми (діаметр) 1 1\2Ø у дюймах,
● Діапазон для гайок, розмір під ключ 40 мм,
● Вага нетто 230 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 300 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 200 |
| Особливості | для гайок, розмір під ключ 40 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 20 x 200 мм |
| Розміри | Довжина 180 мм, Вага 230 г |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 595 ₴



