Набір інструменту Bosch X-LINE-50 TITANIUM

Кількість предметів: 50 шт, Набір інструментарію, Біта, Головка торцева, Свердло, Адаптер під біту, Ніж, Тримач.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1.12 |
| Висота | 65 мм |
| Довжина: | 260 |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Кількість предметів 50 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 235 x 65 x 260 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Набір ручних інструментів |
| Ширина | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴

