Набір біт з універсальним магнітним тримачем Bosch Mini X-Line Extra Hard

- В наявності 1 од.
- Код: 203491
672 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вміст набору: PH1, PH2 (2x), PH3 / PZ1, PZ2 (2x), PZ3 / T10, T15, T20 (2x), T25, T27, T30, T40 / PH2 / PZ2 / T10, T15, T20, T25, T30, T40 + UH
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 260 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 155 |
| Особливості | PH1, PH2 (2x), PH3 / PZ1, PZ2 (2x), PZ3 / T10, T15, T20 (2x), T25, T27, T30, T40 / PH2 / PZ2 / T10, T15, T20, T25, T30, T40 + UH |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 83 x 20 x 155 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 83 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴

