Набір шестигранних ключів Pro'sKit 8PK-027

Набір шестигранних ключів Pro'sKit 8PK-027 із зручними довгими рукоятками знадобляться у багатьох роботах завдяки різноманітності розмірів. Подовжена ручка дюймових шестигранних ключів і коротка ручка метричних дозволяє легко відрізнити їх під час роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1000 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 330 |
| Особливості | Розмир наконечника, мм: 0,7, 0,9, 1,3, 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 10 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 330 x 30 x 330 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 322 ₴

