Ножівка з металу Fiskars TrueTension 24 TPI 1062931

- В наявності 1 од.
- Код: 203483
3 853 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Ножівка Fiskars Pro TrueTension™ забезпечує професійну продуктивність при кожному пропилі та оснащена механізмом натягу леза, який «засувається» для повної впевненості та ідеального натягу при кожному використанні,
● завдяки відсутності незакріплених деталей та швидкодоступному відсіку для зберігання лез заміна лез виконується швидше та простіше,
● запасне лезо також фіксується у положенні різання на верхньому передньому кінці рами для чистих різів в обмеженому просторі,
● металевий каркас розрахований на довговічність,
● ергономічні особливості включають збільшену ручку для голих рук або рук у рукавичках та SoftGrip™ з інноваційною текстурою для витіснення вологи, запобігання утворенню мозолів та збільшення зчеплення,
● додаткова точка захоплення в передній частині пилки забезпечує потужність, точність та контроль двома руками,
● ця ножівка оснащена міцним та довговічним біметалічним полотном для чистих та швидких різів по металу, пластику/ПВХ, кабелепроводам, мідна труба, болти та цвяхи,
● кути різання 45 і 90 градусів дозволяють виконувати стандартне різання і різання врівень
● завдяки відсутності незакріплених деталей та швидкодоступному відсіку для зберігання лез заміна лез виконується швидше та простіше,
● запасне лезо також фіксується у положенні різання на верхньому передньому кінці рами для чистих різів в обмеженому просторі,
● металевий каркас розрахований на довговічність,
● ергономічні особливості включають збільшену ручку для голих рук або рук у рукавичках та SoftGrip™ з інноваційною текстурою для витіснення вологи, запобігання утворенню мозолів та збільшення зчеплення,
● додаткова точка захоплення в передній частині пилки забезпечує потужність, точність та контроль двома руками,
● ця ножівка оснащена міцним та довговічним біметалічним полотном для чистих та швидких різів по металу, пластику/ПВХ, кабелепроводам, мідна труба, болти та цвяхи,
● кути різання 45 і 90 градусів дозволяють виконувати стандартне різання і різання врівень
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 830 г |
| Вага брутто | 900 |
| Висота | 186 мм |
| Довжина: | 400 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 45 x 400 мм |
| Розміри | 414 x 186 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 414 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 853 ₴

