Висувний ніж Fiskars Pro CarbonMax™ (1027223)

● Ніж підходить для роботи з різними матеріалами: картон, ізоляція, дерево, сайдинг, килимові покриття, гіпсокартон, пластик та ін,
● бічне розташування механізму блокування запобігає випадковому висуненню леза,
● зручний упор для великого пальця, при натисканні на який збільшується зусилля при зрізі,
● затискаючи глибоку канавку великим і вказівним пальцями з двох сторін, збільшується маневреність руки для точних зрізів,
● пеціальне покриття CarbonMax ™ розроблено і протестовано для того, щоб лезо залишалося гострим навіть при інтенсивній роботі,
● повністю металева конструкція ножа витримує інтенсивне використання,
● посилений металевий наконечник стійкий до ударів,
● ергономічна рукоятка зі структурним покриттям SoftGrip ™ допомагає руці зберегти впевнене положення при зрізі твердих матеріалів,
● внутрішні компоненти і леза надійно закріплені, не випадуть при зміні лез і легко чистяться,
● отвір для кріплення шнурка
● бічне розташування механізму блокування запобігає випадковому висуненню леза,
● зручний упор для великого пальця, при натисканні на який збільшується зусилля при зрізі,
● затискаючи глибоку канавку великим і вказівним пальцями з двох сторін, збільшується маневреність руки для точних зрізів,
● пеціальне покриття CarbonMax ™ розроблено і протестовано для того, щоб лезо залишалося гострим навіть при інтенсивній роботі,
● повністю металева конструкція ножа витримує інтенсивне використання,
● посилений металевий наконечник стійкий до ударів,
● ергономічна рукоятка зі структурним покриттям SoftGrip ™ допомагає руці зберегти впевнене положення при зрізі твердих матеріалів,
● внутрішні компоненти і леза надійно закріплені, не випадуть при зміні лез і легко чистяться,
● отвір для кріплення шнурка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 109 мм |
| Довжина: | 30 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 30 x 260 мм |
| Розміри | 259 x 109 x 30 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 259 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519 ₴

