Мікрокусачки Pro'sKit 1PK-5101-CE

● матеріал - сталь S50C,
● твердість - HRC 50±3,
● різка міді до Ф2,0 мм,
● довжина - 125 мм
● твердість - HRC 50±3,
● різка міді до Ф2,0 мм,
● довжина - 125 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 210 |
| Матеріал | сталь S50C |
| Особливості | різка міді до Ф2,0 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 20 x 210 мм |
| Розміри | 125 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴

