Органайзер METABO Metabox 118

влевовправо
● Призначення для приладдя,
● Матеріал ABS-пластик,
● Розміри 396 x 296 x 118 мм,
● Об'єм 8,4 л,
● Вага 1,3 кг,
● Несуча здатність кришки 125 кг
● Матеріал ABS-пластик,
● Розміри 396 x 296 x 118 мм,
● Об'єм 8,4 л,
● Вага 1,3 кг,
● Несуча здатність кришки 125 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2340 |
| Висота | 296 мм |
| Довжина: | 118 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Особливості | 8,4 л, 1.3 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 120 x 395 мм |
| Розміри | 396 x 296 x 118 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 396 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 189 ₴





