Кейс Metabo metaBOX 280 L

влевовправо
● Габарити 496 x 296 x 280 x 11.03 мм,
● Внутрішні розміри 479 x 268 x 245 мм,
● Кришка макс. несної здатності 125 кг,
● Вага 2.5 кг
● Внутрішні розміри 479 x 268 x 245 мм,
● Кришка макс. несної здатності 125 кг,
● Вага 2.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2620 |
| Висота | 280 мм |
| Довжина: | 11.03 |
| Особливості | Кришка макс. несучої здатності 125 кг, Вага 2.5 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 300 x 500 мм |
| Розміри | Габарити 496 x 296 x 280 x 11.03 мм, Внутрішні розміри 479 x 268 x 245 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 296 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 084 ₴



