Викрутка Bosch Ph2 Professional 125 мм

● Стрижень (125 мм) виготовлений з високоякісної сталі, яка має високу міцність і стійкість до зношування,
● Антикорозійний шар захищає від іржі та подовжує термін служби інструменту,
● Рукоятка виконана з міцного пластику з м'яким прогумованим покриттям, що забезпечує комфортний і надійний хват під час роботи,
● Магнітний наконечник спрощує роботу з кріпленням.
● Антикорозійний шар захищає від іржі та подовжує термін служби інструменту,
● Рукоятка виконана з міцного пластику з м'яким прогумованим покриттям, що забезпечує комфортний і надійний хват під час роботи,
● Магнітний наконечник спрощує роботу з кріпленням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 160 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 270 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 40 x 270 мм |
| Розміри | стриження (125 мм) |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 496 ₴

