Набір інструментів Bosch Mobility (1600A02BY2)

влевовправо
● Набір Bosch Mobility з 26 інструментів призначається для використання в побуті, дасть змогу вирішити різноманітні завдання з ремонту, технічного обслуговування та оздоблення,
● Йдуть у м'якому пеналі з нетканого матеріалу, в якому для кожного інструменту передбачено окреме місце,
● Високоякісні матеріали виготовлення і точність обробки для тривалої роботи,
● Відмінна ергономіка для оптимального контролю та комфорту.
● Йдуть у м'якому пеналі з нетканого матеріалу, в якому для кожного інструменту передбачено окреме місце,
● Високоякісні матеріали виготовлення і точність обробки для тривалої роботи,
● Відмінна ергономіка для оптимального контролю та комфорту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1140 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 230 |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 60 x 230 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 354 ₴


