Ніж універсальний KNIPEX 90 10 165 ВК

влевовправо
● Підходить для стандартних 18 мм лез,
● Габаритні розміри 165 х 40 х 19 мм,
● Маса 144 г
● Габаритні розміри 165 х 40 х 19 мм,
● Маса 144 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 19 |
| Особливості | Підходить для стандартних типів лез 18 мм. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 20 x 250 мм |
| Розміри | 165 x 40 x 19 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴




