Комбіновані плоскогубці Bosch (1600A02ZH0) 180 мм

влевовправо
● Універсальні та точні комбіновані плоскогубці з функціями захоплення для плоских і круглих деталей і міцною ріжучою кромкою,
● Виготовлені із загартованої сталі з високоякісною нікелевою поверхнею, що забезпечує тривалий термін служби,
● Велика площа м'якої рукоятки із запатентованою внутрішньою формою для повного контролю та плавного відкривання
● Виготовлені із загартованої сталі з високоякісною нікелевою поверхнею, що забезпечує тривалий термін служби,
● Велика площа м'якої рукоятки із запатентованою внутрішньою формою для повного контролю та плавного відкривання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 300 |
| Висота | 25 мм |
| Довжина: | 205 |
| Матеріал | вуглецева сталь (55CS) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 25 x 205 мм |
| Розміри | довжина 180 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 646 ₴


