Рівень Bosch (1600A02H3H) 12 см

влевовправо
● Рівень Bosch виконає вимірювання.з точністю до 0,5 мм/м,
● Показники легко зчитуються завдяки яскравій флуоресцентній бульбашковій рідині,
● Можливість вирівнювати плоскі та криволінійні поверхні з V-подібним пазом і плоскофрезерованою нижньою частиною,
● Корпус міцний і довговічний, виготовлений з алюмінію. Посилені ребра і захисні наконечники з м'якими накладками,
● Довжина 12 см.
● Показники легко зчитуються завдяки яскравій флуоресцентній бульбашковій рідині,
● Можливість вирівнювати плоскі та криволінійні поверхні з V-подібним пазом і плоскофрезерованою нижньою частиною,
● Корпус міцний і довговічний, виготовлений з алюмінію. Посилені ребра і захисні наконечники з м'якими накладками,
● Довжина 12 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 150 |
| Особливості | точність до 0,5 мм/м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 30 x 150 мм |
| Розміри | 12 см |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴


