Прецизійні бокорізи для работи в радіоелектроніці. Повторна пружина. Пластина-обмежувач, забезпечує відкидання зрізаних виводів в сторону, а не в обличчя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 210 мм |
| Довжина: | 20 |
| Матеріал | сталь S50C HRC 50±3 |
| Особливості | різка міді до Ф2,0 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 210 x 20 мм |
| Розміри | 125 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 452 ₴


