Набір біт 32 шт. Bosch Colored (2607017063)

Набір Bosch, що складається з 32 біт та універсального магнітного тримача. Поставляється в практичній пластмасовій валізці. Кейс, у якому транспортуються та зберігаються насадки, оснащується спеціальним кріпленням для пояса, що спрощує роботу з інструментом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 260 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 105 |
| Особливості | Тип біти: HEX, PH (хрестові), PZ (хрестові), SL (шліцеві), Torx |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 65 x 45 x 105 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493 ₴

