Набір біт 25 штук з тримачем Bosch (2607019503)

Набір Bosch, що складається з 24 біт: по дві штуки кожного розміру PH 1/2/3, PZ 1/2/3, SL 4/5/6, Т 20/25/30 та магнітного тримача. Поставляється у практичній пластмасовій упаковці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 240 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 165 |
| Особливості | Кількість предметів в упаковці 25, Тип біти: HEX, PH (хрестові), PZ (хрестові), SL (шліцеві), Torx |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 45 x 45 x 165 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴

