Набір викруток Metabo PH PZ SL Torx

Тип Набори біт,
Тип біти:
PH (хрестові),
PZ (хрестові),
SL (шліцьові),
Torx,
Кількість предметів в упаковці 7
Тип біти:
PH (хрестові),
PZ (хрестові),
SL (шліцьові),
Torx,
Кількість предметів в упаковці 7
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 260 |
| Висота | 150 мм |
| Довжина: | 80 |
| Особливості | Тип біти PH (хрестові), PZ (хрестові), SL (шліцеві), Torx. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 150 x 80 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 764 ₴

