Набір викруток Bosch (1600A02BX8) PH/PZ/SL/Torx 8 шт

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 203444
1 321 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Набір Bosch складається з 8 викруток PH/PZ/SL/Torx. Мають широку сферу застосування,
● Матеріалом виготовлення стала сталь S2, що забезпечує високу міцність. Наконечник намагнічений із твердістю 58 +/- 3 HRC, покритий чорним фосфатованим шаром,
● Маркування на задній частині для швидкого розпізнавання розмірів,
● М'яка ручка та ергономічна форма для комфортних умов роботи,
● Розміри викруток PH1, PZ1, SL4, Torx20, Torx25: 100 мм, PH2, PZ2, SL6,5: 125 мм.
● Матеріалом виготовлення стала сталь S2, що забезпечує високу міцність. Наконечник намагнічений із твердістю 58 +/- 3 HRC, покритий чорним фосфатованим шаром,
● Маркування на задній частині для швидкого розпізнавання розмірів,
● М'яка ручка та ергономічна форма для комфортних умов роботи,
● Розміри викруток PH1, PZ1, SL4, Torx20, Torx25: 100 мм, PH2, PZ2, SL6,5: 125 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 840 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 255 |
| Особливості | сталь S2, наконечник намагнічений із твердістю 58 +/-3 HRC |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190x40x255 мм |
| Розміри | PH1, PZ1, SL4, Torx20, Torx25: 100 мм, PH2, PZ2, SL6,5: 125 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 321 ₴


