Ящики для інструментів висувні QBRICK 10 штук

Модульна конструкція, яка дозволяє розширити основний комплект. Отвори для встановлення на стіні. 156 x 100 x 225 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | QBRICK SYSTEM |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 600 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 225 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 230 x 160 мм |
| Розміри | 156 x 100 x 225 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 156 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴

